Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan 43m2 vo Aerodrom promotivna cena

41 670 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 07 Dec 18:27 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZNAJMUVA EKSTRA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Trosoben stan vo strog Centar 500 ЕУР
Novi stanovi od 52m2 vo Centar 0 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Во непосредна близина на Американ Колеџ, новоградба, станбено деловен објект П+6+Пк, врвна енергетска ефикасност, ниска потрошувачка на електрична енергија и редуцирање на енергетските загуби на минимум со енергетско ефикасни прозорски и фасадни системи. Термичка и звучна изолација обезбедена дополнително со користење на Demit фасаден систем, со фасадна боја wagner diamant. Влезните врати се блиндирани, внатрешните се медијапански, обложени со релјефна декоративна фолија и иноксни кваки, висококвалитетна керамикка во бањи, кујни, ходници. Дабов паркет со завршна обработка во мат. П+6+Пк. Гаражен паркинг простор на 3
нивоа.
Евидентен број 27304
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO VLAE OD 50M2 170 ЕУР
Reprezentativna kuka vo Crnice 320 000 ЕУР
Se izdava ubavo namesten stan vo Kapistec 380 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 200 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information