Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Stan sproti Kapitol vo Aerodrom

55 000 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 17 Apr 16:18 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Trosoben stan vo Centar 94 600 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Aerodrom 300 ЕУР
Trosoben stan Bunjakovec 300 ЕУР
STAN ZA PRODAZBA 76m2 K VODA NAMESTEN 77 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
Се продава празен стан од 55 м2 + 2м2 подрум/ дневна соба, трпезарија, кујна, една спална соба, тераса, ходник, купатило, подрум, на трети кат од можни пет, лифт има и парно греење има. Спроти трговскиот Капитол. Цената не е фиксна
Евидентен број 31043
Контакт Тоше 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Prazni stanoti kaj Angelkovski za kancelarii 250 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO CENTAR 450 ЕУР
SE IZDAVA EKSKLUZIVEN STAN VO KAPISTEC 500 ЕУР
2 soben stan vo K Voda 31 000 ЕУР
To the top