Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Aerodrom promotivna cena do 31.12.2016

29 100 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 07 Dec 17:59 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO KARPOS 300 ЕУР
Se izdava stan vo Kapistec komplet namesten 250 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 МКД
Stan novogradba vo Kapistec 67 100 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
Во непосредна близина на Американ Колеџ, новоградба, станбено деловен објект П+6+Пк, врвна енергетска ефикасност, ниска потрошувачка на електрична енергија и редуцирање на енергетските загуби на минимум со енергетско ефикасни прозорски и фасадни системи. Термичка и звучна изолација обезбедена дополнително со користење на Demit фасаден систем, со фасадна боја wagner diamant. Влезните врати се блиндирани, внатрешните се медијапански, обложени со релјефна декоративна фолија и иноксни кваки, висококвалитетна керамикка во бањи, кујни, ходници. Дабов паркет со завршна обработка во мат. П+6+Пк. Гаражен паркинг простор на 3 нивоа.
Евидентен број 27298
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SUPER STAN VO CENTAR 38 500 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN CENTAR 250 ЕУР
Odlicen stan 104m2 vo Novo Lisice 99 000 ЕУР
Nova kuka kaj Kanela 850 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information