Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Aerodrom promotivna cena do 31.12.2016

30 040 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 07 Dec 18:06 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STAN 63m2 VO TAFTALIDZE 0 ЕУР
Stan vo Kozle 800 ЕУР
STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM 0 МКД
Se izdava stan K Voda 170 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Во непосредна близина на Американ Колеџ, новоградба, станбено деловен објект П+6+Пк, врвна енергетска ефикасност, ниска потрошувачка на електрична енергија и редуцирање на енергетските загуби на минимум со енергетско ефикасни прозорски и фасадни системи. Термичка и звучна изолација обезбедена дополнително со користење на Demit фасаден систем, со фасадна боја wagner diamant. Влезните врати се блиндирани, внатрешните се медијапански, обложени со релјефна декоративна фолија и иноксни кваки, висококвалитетна керамикка во бањи, кујни, ходници. Дабов паркет со завршна обработка во мат. П+6+Пк. Гаражен паркинг простор на 3 нивоа.
Евидентен број 27299
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STAN NA PRIZEMJE SO 1 SPALNA SOBA VO KISELA VODA 0 МКД
POVOLNO EKSTRA STAN VO KISELA VODA 0 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR 220 ЕУР
SE IZNAJMUVA EKSTRA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information