Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO NAMESTEN DUPLEKS STAN VO CENTAR

82 600 EUR

Company advertisement For sale by: Property One 20 Jun 11:21 Log into the company to make changes
Property One
Property One stan po ekskluzivna cena 76 950 ЕУР
STAN VO CENTAR ZA PRODAZBA 50m2 67 500 ЕУР
Kancelariski prostor vo Centar 1 010 ЕУР
Luksuzen stan 67m2 kaj Fitness House Centar -
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава комплетно наместен дуплекс стан во Центар. Станот е со големина од 61м2 и располага со 2 спални соби, тоалет, дневна соба со кујна и терпезарија, тераса. Лоциран е на 2 и 3 кат од вкупно 4 ката. Приватно греење и ладење.

Станот има и подземна гаража 16м2.

Година на градба на зградата: 2012

Ориентација: Запад

ID2823A
Property One
Агенција за недвижности
Visit our store page
Show on the map
078259681
Property One
078306083
Property One
MAGACINSKI I DELOVEN PROSTOR KISELA VODA -
MODEREN STAN OD 68m2 ZA PRODAZBA 85 000 ЕУР
Stan od 42m2 vo Taftalidze 42 840 ЕУР
Deloven prostor 250 ЕУР
To the top