Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo strog Centar 34m2 so 1 spalna soba

44 000 EUR

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности КОДЕКС 24 Nov 16:36 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава нов стан во строг Центар во нова зграда позади Билна Аптека 34м2 со посебна спална соба, тераса, лифт и сопствено греење(инвертер клима),
Станот се наоѓа на 5ти кат од 9 и се продава со комплетно наместена кујна и ролетни.
Станот е веднаш вселив со чист имотен лист

Шифра 34337
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Цена: 44.000 eвра

Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Прекрасен стан со 3 спални Водно 94м2 94 000 ЕУР
Stan vo Zelezara 33m2 so 1 spalna 24 000 ЕУР
Stan sproti Porta Vlae 76m2 55 000 ЕУР
Stan od 49m2 so 1 spalna vo Karposh 2 44 000 ЕУР
To the top