Company ad Published: Apr 20 2024 12:37

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

EUR

Published: Apr 20 12:37
Views: 353
Шифра: 23124

📣Савиќ Агенција продава ексклузивен стан во Центар
🎯Краток опис:
Локација: Центар
(ул.50 Дивизија)
🏠 Квадратура: 161м2
💥Станот е на 3 кат со лифт.
- Располага со ходник, дневна голема со кујна и трпезарија, три спални соби со големи вградени американски плакари, две бањи со џакузи и туш кабина, гостински тоалет, три тераси, остава.
- Станот се продава комплетно наместен.
🚘 Во склоп на станот се продава и подземна дуплекс гаража од 32м2 .
🧭Ориентација: Исток
♨️ Греење централно- и во секоја просторија клима уред

💰Цена: 1650 еур/м2

✅️️Екслузивен застапник за продажба САВИЌ

За подетални информации контактирајте не на:
📱 070/318-400
📧[email protected]

Наша препорака❗️❗️❗️
Доколку размислувате за Вашата иднина, за сопствен дом, повеќе простор и комодитет, направете го првиот чекор и аплицирајте за НЛБ Станбен кредит.

https://nlb.mk/%D0%A4%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8_%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0/%D0%9F%D0%BE%D0%BD%D1%83%D0%B4%D0%B0/%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B8/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8_%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B8.aspx

Агенција за недвижности САВИЌ
Link description

SAVIC - Агенција за недвижности и уредување

Нашата мисија е да се стави недвижноста во служба на вашите потреби. 
Нудиме и внатрешно уредување на просторот.🛋
Секој наш клиент е главен клиент. 
Ние им обезбедуваме на клиентите квалитет и посветеност на услугите. 
Агенција Савиќ се стреми да ги предвиди трендовите во пазарот на недвижности и да создаде нови стандарди на квалитет.
🏡
Visit our store page

Наум Наумовски Борче 50/1-7 Скопје, Центар Show on the map

070318400

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Нашата мисија е да се стави недвижноста во служба на вашите потреби. 
Нудиме и внатрешно уредување на просторот.🛋
Секој наш клиент е главен клиент. 
Ние им обезбедуваме на клиентите квалитет и посветеност на услугите. 
Агенција Савиќ се стреми да ги предвиди трендовите во пазарот на недвижности и да создаде нови стандарди на квалитет.
🏡

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information