Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Odlicen stan 89 m2 vo Hrom

86 000 EUR

Company advertisement For sale by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 16 May 12:05 Log into the company to make changes
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
NEW APARTMENT with 2 bedrooms  Crnice 0 МКД
Odlicen dukan na Partizanska 168 m2 1 680 ЕУР
Dvosoben komforen stan  vo Centar 250 ЕУР
Se izdava stan deloven prostor vo Aerodrom Tobako2 200 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
шифра 23896

Се продава одличен, целосно уреден ,четворособен стан во Хром. Станот има стамбена површина од 81 м2, 8 м2 тераса, 34 м2 подрум,
Се наоѓа на високо прземје, јужно орјентиран, со одличен распоред. Составен е од три спални соби, еден тоалет, кујна, дневна со трпезарија и остава.
Цена со мебел и подрум 86 000 евра

Асторија Недвижности
071/236-787
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 , 071/236-787
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Kuka vo Bardovci 83m2 so dvor 500m2 0 ЕУР
Odlicen stan sproti Ramstor 0 МКД
SE IZDAVA ODLICEN STAN SO DVE SPALNI 0 МКД
TOP stan vo Centar so 3 spalni 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information