Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

DUPLEKS so 3 spalni sobi vo Karpos 2

78 800 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 19 Jun 15:31 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
PLAC NA VODNO VO BLIZINA NA SORAVIA RESORT 0 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR STROG CENTAR 650 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA GARSONJERA VO CENTER 230 ЕУР
PLAC ZA GRADBA VO KIRAMIDNICA A1 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Нов стан со три спални соби - ДУПЛЕКС во стара зграда дел од надградба на 5 Кат со лифт. НИВО 1 - (Дневна, кујна, спална, бања, тераса и француски балкон). НИВО 2 - ( Две спални и галерија). Чист имотен лист. Станот е енергетски ефикасен и поседува енергетски пасош. ДВЕ КЛИМИ. Цената е со вклучен данок.

Евидентен број 30648
Тел. 077/700-236 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Garsonjera kaj Simpo 230 ЕУР
LOKAL 20m2 VO KOZLE 21 000 ЕУР
Deloven prostor pozdai Univerzalna sala 190 ЕУР
Stan vo Crnice 500 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information