Company ad Published: Apr 08 2024 04:50

Nov dupleks od 117m2 vo privaten kompleks vo Bardovci

EUR

Published: Apr 08 04:50
Views: 328
ИТНО се продава нов дуплекс, во приватен комплекс во Бардовци. Станот од 117м2 е поделен на две нивоа од 59м2 и 58м2. Зградата е Пр+2 ката, и е составен дел од затворена населба со вкупно 9 идентични мини згради.
Станот е веднаш вселив со чисти имотни листови за самиот стан, за земјиште под зграда и дворно место.
Состојбата во која ќе биде предаден станот е во фаза во која новиот сопственик ќе треба да си постави подни и ѕидни облоги, санитарии и топлотна пумпа. Постои комплетна инсталација и припрема за фенкојлери.

Цена: 124.000 €

♦ Површина: 117м2.
♦ Кат: 2
♦ Спални: 3
♦ Тоалети: 3
♦ Балкони: 2
♦ Обезбеден паркинг за повеќе возила.

☎️ 078 295 351
👣 Follow us on Facebook, Instagram, TikTok and Youtube: @kackar.property
[email protected]

#Skopje #realestate #fyp #foryou #invest #home #apartment #house #sale #rent #Macedonia #imot #nedviznost #stanovi #kuki #delovenprostor #prodava #iznajmuva #Makedonija
Link description

KACKAR Property & Marketing

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Visit our store page

Никола Парапунов Show on the map

078295351

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information