Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 63m2 vo Kisela Voda na 2ri kat

52 000 EUR

Company advertisement For sale by: Идеал хаус 12 Dec 14:32 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
Се продава стан од 63м2 во Кисела Вода на 2ри кат. Има лифт и парно греење ориентиран на Југ и Север. Станот е делумно реновиран со 2 соби, кујна, трпезарија, шпајз, купатило и две тераси
Цена:52.000Е
Идеал хаус
Агенција за недвижен имот
Visit our store page
Show on the map
070238452
Идеал хаус
070238452
Leaflet
To the top