Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Super luksuzen stan od 93m2

104 500 EUR

Company advertisement For sale by: Home International 05 Sep 07:56 Log into the company to make changes
Home International
  Online
070323154
Home International
Se izdava kompleto noken klub restoran i sku bar 5 000 EUR
Restoran vo Leptokarija 250 000 EUR
Se iznajmuva stan od  55m2 vo Karpos 4 250 EUR
Stanovi vo gradba 36m2 vo Taftalidje 1 300 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Se prodava stan na odlicna lokacija, Taftalidje 1.Stanot e na 8 kat od 9.Se prodava kompletno namesten,
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Visit our store page
Show on the map
070323154
Home International
  Online
070323154
Home International
Stan vo Avtokomanda 51 000 EUR
Stanovi vo nova zgrada vo Vlae 1 100 EUR
Se izdava stan sproti Ramstore od 80m2 280 EUR
Stan vo Taftalidje 54m2 54 000 EUR
To the top