Company ad Published: Apr 02 2024 05:34

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

EUR

Published: Apr 02 05:34
Views: 107
Шифра: 23554

📣Савиќ Агенција продава дуплекс стан во Тафталиџе
🎯Краток опис:
Локација: Тафталиџе
( ул. Лондонска )
🏗Градба:2019
Квадратура: 81м2
( долно ниво - 39м2, горно ниво - 31м2, 11м2 тераса)
💥Станот се наоѓа на 5 /5 ката со лифт.
- Долното ниво располага со ходник, дневен престој, кујна и трпезарија, бања и тераса.
- Горното ниво ходник, две спални соби, бања, остава.
- Станот се продава комплетно наместен.
🧭Ориентација: Запад
♨️ Греење централно парно.
🚘 Паркинг

💰Цена: 150000 евра


За подетални информации контактирајте не на:
📱 070/318-400
📧[email protected]

Наша препорака❗️❗️❗️
Доколку размислувате за Вашата иднина, за сопствен дом, повеќе простор и комодитет, направете го првиот чекор и аплицирајте за НЛБ Станбен кредит.
https://nlb.mk/%D0%A4%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8_%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0/%D0%9F%D0%BE%D0%BD%D1%83%D0%B4%D0%B0/%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B8/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8_%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B8.aspx

Агенција за недвижности САВИЌ
Link description

SAVIC - Агенција за недвижности и уредување

Нашата мисија е да се стави недвижноста во служба на вашите потреби. 
Нудиме и внатрешно уредување на просторот.🛋
Секој наш клиент е главен клиент. 
Ние им обезбедуваме на клиентите квалитет и посветеност на услугите. 
Агенција Савиќ се стреми да ги предвиди трендовите во пазарот на недвижности и да создаде нови стандарди на квалитет.
🏡
Visit our store page

Наум Наумовски Борче 50/1-7 Скопје, Центар Show on the map

070318400

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Нашата мисија е да се стави недвижноста во служба на вашите потреби. 
Нудиме и внатрешно уредување на просторот.🛋
Секој наш клиент е главен клиент. 
Ние им обезбедуваме на клиентите квалитет и посветеност на услугите. 
Агенција Савиќ се стреми да ги предвиди трендовите во пазарот на недвижности и да создаде нови стандарди на квалитет.
🏡

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information