Македонски | Shqip | English |

Stan od 62m2 vo nova gradba

For sale by: Toni 15 Apr 10:15 Delete, Edit or Renew Your Ad
Price:

70 000 EUR

Number of rooms: 3
Address: ul. Balzakova 32-6
Area: 62 m2
Location: Kisela Voda, Skopje
Се продава стан во нова градба со површина од 62м2. Се наоѓа на ул. Балзакова 32-6 во Кисела Вода, Скопје позаду Т.Ц. Рамстор на јужен булевар. Станот е на втор кат со поглед на јужен булевар.
Станот има дневна соба со трпезарија и кујна, две спални соби, бања и балкон вселлив веднаш со имотен лист. Зградата има два лифта.
Може и замена за стан во Охрид за истата вредност или со доплата.
There are no visited ads
To the top