Company ad Published: Jul 03 2018 10:51

ЛЕВЕЛ 7 - НАМЕСТЕН СТАН ВО Н. ЛИСИЧЕ - 46м²

EUR

Published: Jul 03 10:51
Views: 113
Се продава целосно наместен стан на одлична локација во Ново Лисиче во непосредна близина на Рамстор маркет. Станот се наоѓа на 5-кат, со лифт и централно парно греење.
Располага со вкупна површина од 46м² - дневна со кујна и трпезарија, спална соба, бања и балкон.

Цена: 40 000 евра + данок на промет

тел:
02/ 321-3080
078/43 33 37
info@level7.mk

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:
Link description

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.
Visit our store page

ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10

071304242

https://www.level7.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information