Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Novi stanоvi vo Kisela Voda od 33, 38 i 58m2

Company advertisement For sale by: Урбан Дом 21 Apr 13:02 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Се продаваат нови станови од 33, 39м2 со една спална и 58м2 со две спални во Кисела Вода.
Урбан Дом
Агенцијата за недвижности Урбан Дом посредува при склучување на договори за купопродажба и издавање на станови, куќи, деловни простори и плацови за градба на семејни куќи,стамбени згради, викендици и деловни објекти.
Visit our store page
Сава Ковачевиќ бр. 1 Show on the map
078253411
http://www.urbandom.com.mk/
Урбан Дом
078253410
Leaflet
To the top