Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

ODLICEN CETVOROSOBEN STAN DUPLEKS VO DEBAR MAALO

0 MKD

Company advertisement For sale by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 Oct 12:08 Log into the company to make changes
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Stan vo Centar so 1 spalna soba 55m2 0 МКД
Kancelariski prostor od 108m2 kaj Vlada 0 МКД
Stan so 1 spalna vo Taftalidze 2 0 МКД
TOP STAN VO KARPOS 4 450 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Location
Skopje
Shifra 24729
Se prodava stano vo Debar Maalo,nova gradba ne vselen dupleks na 4ti i 5ti spat od 5 sprata.
Dolniot del e 42m2 i ima predvideno dnevna so kujna i wc . Vnatresni skali vodat vo gorniot del od 76m2 kade ima 3 spalni sobi so banja i mala logia.
Od gorniot sprat se izleguva na terasa od 63m3 so pogled na istok, jug i zapad.
Vkupno 181 m3 sve na cist imoten list.

Tel.071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Odlicen stan so 2 spalni pozadi Ramstor 500 ЕУР
TOP  STAN  162m2  VODNO 0 МКД
Plac za gradba so 3 markici 0 МКД
Odlicen stan vo Centar kaj Pestaloci 0 МКД
To the top