Company ad Published: Jul 07 2022 11:39

Prekrasen stan vo Gorce Petrov

Published: Jul 07 11:39
Views: 423
Се продава трособен стан 69м2 + 4м2 подрум делумно реновиран и многу сочуван на 3/4спрат без лифт .Се наога на најубава локација во Ѓорче Петров во близина на маркети, поликлиника ,пазар,парк ,игралиште.
Станот располага со дневна соба,трпезарија , кујна, две спални соби, купатило ,балкони подрум. Има големи можности за преуредување по желба на новиот сопственик,затоа вреди да се види.
Чист имотен лист .
Цена по договор
Шифра: 555/649
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Link description
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information