Company ad Published: Apr 01 2022 09:19

Stan vo Kapistec

EUR

Published: Apr 01 09:19
Views: 62
Се продава стан во Капиштец на ул.Васил Горгов од 100м2, со 3 спални соби, дневна, комплет кујна, шпајз, 1 тоалет и 1 купатило на приземје со парно, со двор и тераса. Погоден за живеење и за деловен простор.
Чист имотен лист.
Цена: 135000 еур
Шифра: 555/424
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Link description
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information