Company ad Published: Feb 18 2022 03:51

Novi stanovi vo Stip

Published: Feb 18 03:51
Views: 3419
Со задоволство ви го претставуваме новиот станбено деловен објект Алекс во Штип и Ве известуваме дека продажбата е започната.
Становите кои ги нудиме се со различни големини, од 49 м2 до 98 м2.

За детални информации контактирајте не на телефонските броеви :
☎️ +389 (0) 78 410 580
☎️ +389 (0) 77 986 830
Link description

Алекс станови

uslugi
Visit our store page

Morodviska Episkopija 56

078410580

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information