Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PREUBAVA NOVA KUKA BARDOVCI 240m2

1 200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Bastion Real Estate 18 May 16:02 Log into the company to make changes
Leaflet
Bastion Real Estate
KOMOTEN STAN 108M2 AERODROM BISER 450 ЕУР
SE IZDAVA STAN ZA KANCELARII VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
STAN OD 76m2 VO KAPISTEC KOZLE 330 ЕУР
STAN VO HROM ODLICEN RASPORED SO DVE SPALNI 45 000 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Location
Skopje
Se izdava/prodava luksuzna kukja vo Bardovci od 240m2 na 3 kata,dvor 600m2 so 2 kujni,trpezarija,dnevna,4 spalni,2 kupatila i edno WC,So SAUNA I golema ostava.
Istata se prodava,cena po dogovor.

CENA: 1200evra-za iznajmuvanje

KONTAKT:
078 350 081
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
02 3111 202 078 350 081
Leaflet
Bastion Real Estate
PREKRASEN STAN 50M2 K VODA RASADNIK 230 ЕУР
NOV STAN FUNKCIONALEN ZAVFRSNA FAZA  VO AERODROM 74 000 ЕУР
PLAC VO KATLANOVO MESTO BADAR 18 300 ЕУР
SE IZDAVA DUKAN  VO CENTAR CELIOT SO IZLOG 320m2 1 900 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information