Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Bastion Real Estate

Агенција за која Сите Знаат!

25 Години со Вас !!!
25 Години со Вас !!!
Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател!
Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.
Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.
Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг.
Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава.
Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа :

- гарсоњера во Аеродром
- нови станови во космос Аеродром
- луксузен апартман во комплексот св. Јован
- куќа со поглед на море во Грција
- Апартамни во Грција
- издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје

Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје.
Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба.
Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини.
Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле.

Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса:

070 24 25 64
02 3111 202
bastion2@t-home.mk

Ве очекуваме да ни се обратите!

Ул Дебарца 57/4

Skopje

Ads in the store

All 1-50 of 1290
23 Apr 23:38

ODLICEN APARTMAN 34m2 GRCIJA KALITHEA

55 000 EUR

17 Apr 13:02

ODLICEN APARTMAN 95m2 BUNJAKOVEC DUPLEX

550 EUR /monthly

15 Apr 16:17

Luksuzen apartman 198m2 vo kompleks Sv Jovan

1 400 EUR /monthly

15 Apr 16:16

Kuka vo Cento od 290m2

160 000 EUR

15 Apr 16:12

Stan od 46m2 vo Aerodrom Cosmos

45 500 EUR

15 Apr 15:40

PREKRASNO RENOVIRAN STAN KAJ VLADA

550 EUR /monthly

12 Apr 23:14

KUKA VO LISICE EDINECNA

149 000 EUR

07 Apr 22:02

IZDAVAM PREUBAV APARTMAN 160m2 TAFTALIDZE 1

1 200 EUR /monthly

07 Apr 14:48

IZDAVAM NOV EXTRA APARTMAN VO PRZINO 130m2

800 EUR /monthly

05 Apr 23:31

ODLICEN NOV STAN 129m2 DOBRIDOL

156 000 EUR

30 Mar 23:35

EDINECNA KUKA VO ZELEZARA 125m2

110 000 EUR

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information