Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bastion Real Estate

Агенција за која Сите Знаат!

25 Години со Вас !!!
Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател!
Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.
Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.
Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг.
Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава.
Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа :

- гарсоњера во Аеродром
- нови станови во космос Аеродром
- луксузен апартман во комплексот св. Јован
- куќа со поглед на море во Грција
- Апартамни во Грција
- издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје

Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје.
Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба.
Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини.
Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле.

Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса:

070 24 25 64
02 3111 202
bastion2@t-home.mk

Ве очекуваме да ни се обратите!

Ул Дебарца 57/4

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1275

Ubava kuka vo Gorce Petrov

108 000 ЕУР

Денес 10:10

Stan do Soboren Hram 148m2

217 000 ЕУР

Денес 09:44

Nov stan vo Taftalidze 2 od 160m2

1 500 ЕУР

Денес 09:18

Luksuzen nov stan 166m2

1 350 ЕУР

PRODAVAM STAN DEBAR MAALO 80m2

106 000 ЕУР

Se izdava prekrasen stan vo Centar so 3 spalni

400 ЕУР /месечно

Ubav stan vo gradba 43m2

60 500 ЕУР

Kuka vo Gorno Sonje

76 000 ЕУР

Se izdava nenamesten stan kaj Rekord

500 ЕУР /месечно

Ubava kuka 196m2 na ul. Kozle

255 000 ЕУР

Plac vo Polihrono Grcija 750m2

150 000 ЕУР

Odlicna kuka vo Zelezara od 140m2

145 000 ЕУР

Imot vo Zelenikovo

67 000 ЕУР

Stan vo Kisela Voda

63 000 ЕУР

Nov stan od 149m2 vo strog centar

200 000 ЕУР

Odlicen stan vo strogiot centar

67 000 ЕУР

Garsoniera vo izgradba 38m2 Aerodrom

47 500 ЕУР

Nov deloven prostor na prometna lokacija do Soborna

1 800 ЕУР /месечно

Dukan 42m2 do Sheherezada

65 000 ЕУР

Se izdava ubavi kancelarii 30m2 vo Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

Apartman vo Nea Potidea Grcija 55m2

82 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации