Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

LUX VILA VO GRCIJA 330m2 SO 2000m2 PLAC

230 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 09 May 18:30 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
NOV STAN 67m2 TAFTALIGE NASTEL 420 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN  APARTMAN VO KOZLE 750 ЕУР
Plac za izgradba na zgrada 300 000 ЕУР
NOV ODMA VSELIV STAN VO KARPOS-3 DVOSOBEN 56 100 ЕУР
Вила на продажба во Грција,Неа Каликратиа регион,
на 45км јужно од Солун кон Халкидики,со површина од 330м2 ,во 3 нивоа,голем дневен боравок,со уште една дополнителна дн, соба ,4 спални соби.убаво опремени,2 бањи,големи тераси со поглед.Вилата е во одлична состојба,со дворно место во површина од 2000м2,,а 700м од морето.
Цената е 230 000е шф. 14566
тел. за контакт ++38970 24 25 64
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Visit our store page
ul,Debarca 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127 070 24 25 64
Bastion Real Estate
ODLICEN NOV STAN VO KAPISTEC 66m2 SO 2 SPALNI 82 500 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO NASELBA AERODROM KAJ BISER 300 ЕУР
STAN ОD 85M2 VO TAFTALIGE 2 OBEDINETI NACII 68 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
To the top