Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Ford | Kuga

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 14:10 ,

Ford Kuga -08

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 09:35 , ,

FORD KUGA 2.0 tdci 136ks 4x4

9 990 EUR

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999
21 Jan 22:47 ,

Ford Kuga

13 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
21 Jan 13:19 ,

Ford Kuga

13 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
19 Jan 13:29 ,

Ford Kuga 2.0

Year: 2008
Mileage: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:02 ,

Ford Kuga -10

9 100 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
02 Jan 23:00 , ,

FORD KUGA -09 CDTI 2.00

10 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Dec 18:20 Store ,

Ford Kuga 2.0cdti -09 uvoz Svajcarija

9 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Dec 16:15 ,

Ford Kuga

10 400 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
To the top