Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Teren Auto Plus

Продажба на користени возила

Булевар Наум Охридски 117

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-41 од 41
16 мај 14:33

PEUGEOT 208 PureTech 1.2i SST

8 800 ЕУР

16 мај 14:26

Mercedes-Benz B 200 CDI

14 100 ЕУР

16 мај 14:25

Audi Q5 2.0 TDI quattro

14 900 ЕУР

16 мај 14:20

Peugeot 5008 2.0 Blue-HDi GT

26 900 ЕУР

16 мај 14:20

Peugeot 3008 1.6 Hdi automatic

8 700 ЕУР

16 мај 14:18

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic

16 400 ЕУР

16 мај 14:15

Peugeot 2008 1.2vti

9 900 ЕУР

16 мај 14:14

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion

9 600 ЕУР

16 мај 14:12

BMW 530D 2011

17 900 ЕУР

16 мај 14:11

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO S-TRONIC

17 900 ЕУР

16 мај 14:08

Audi A3 2.0 TDI Ambiente SEDAN

15 400 МКД

16 мај 14:06

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 7 sedista

9 900 МКД

16 мај 14:00

MAZDA BT-50 FL 4x4 2.5 143ks

13 990 ЕУР

16 мај 13:57

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 600 ЕУР

16 мај 13:56

OPEL Corsa 1.4

4 950 ЕУР

16 мај 13:56

SEAT LEON 2.0 TDI (150 Hp)

12 300 ЕУР

16 мај 13:55

TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC

5 600 ЕУР

16 мај 12:30

Peugeot 2008 1.5 Blue-HDi

12 850 ЕУР

16 мај 12:28

Peugeot 3008 1.6 Blue-HDi Business

18 900 ЕУР

16 мај 11:54

Citroen C4 Cactus e-HDi AUTOMATIC

10 500 ЕУР

16 апр. 13:36

Peugeot 308 1.6 HDi 120 ks, 2016 god.

10 800 ЕУР

16 апр. 13:32

VW Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

10 600 ЕУР

16 апр. 13:27

Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline

5 700 ЕУР

02 апр. 15:41

Nissan Note 1.5 dCi Acenta

3 900 ЕУР

02 апр. 15:40

HYUNDAI I30 1.4 80kw

5 600 ЕУР

04 мар. 16:48

OPEL Corsa 1.4

4 950 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации