Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Urban Motors MK

Увоз на користени автомобили.
Локација: н.Илинден,Скопје
Илинден, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-21 од 21

Audi A3 1.9 TDI 2008

6 500 ЕУР

Suzuki Splash 1.0i 2008 Ch

3 650 ЕУР

BMW 118D 2009

6 200 ЕУР

Peugeot 107 1.0i 2013 CH

4 300 ЕУР

Peugeot 107 1.0i 2007 CH

3 000 ЕУР

VW Sharan 2.0 TDI BMT 2010

7 500 ЕУР

Seat Altea 1.9tdi 2008

5 200 ЕУР

Renault Megane 1.5dci 2010

5 200 ЕУР

Fiat Bravo 1.6 mjet 2010

4 800 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации