Македонски | Shqip | English |

Jetta | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 12
Opel , 9
Peugeot , 8
BMW , 7
Fiat , 5
Nissan , 4
Ford , 2
Renault , 2
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Mazda , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Toyota , 1
Today 00:26 , ,

VW Jetta

700 EUR

Year: 1989
Mileage: 25 000 - 29 999
Yesterday 11:43 , ,

VW JETTA 2.0 TDI 103KW -06

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
20 Oct 20:54 , ,

Volkswagen Jetta

Year: 2013
Mileage: 75 000 - 79 999
20 Oct 16:25 , ,

VW BORA 1.9 TDI

3 300 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Oct 15:13 Store ,

VW Jetta 2.0tdi

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
19 Oct 02:20 , ,

VW Jetta 2.0 TDI -13

105 EUR

Year: 2013
Mileage: 150 000 - 159 999
01 Oct 08:52 Store ,

VW Jetta 1.6 TDI BlueMotion 77 KW -11

9 400 EUR

Year: 2011
Mileage: 170 000 - 179 999
22 Sep 15:43 Store ,

VW Jetta 2.0TDI 110HP STYLE

13 400 EUR

Year: 2018
Mileage: 160 000 - 169 999

Слични пребарувања

Jetta Jetta jetta Jetta

To the top