Македонски | Shqip | English |

Pasat | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 19
Ford , 16
Peugeot , 16
Opel , 11
Audi , 10
Fiat , 9
Renault , 7
Citroën , 5
Chevrolet , 3
Mazda , 3
Seat , 3
Hyundai , 2
Kia , 2
Toyota , 2
Dodge , 1
GMC , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Yesterday 19:50 Store ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS - 08.MT Auto

3 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 19:50 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 110000 KM - 07..MT Auto

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 19:50 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FEJSLIFT EURO-5..- 10.MT Auto

4 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 19:49 Store ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS - 08.MT Auto

3 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 19:44 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 110000 KM - 07..MT Auto

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 19:42 Store ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 19:42 Store ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS EURO5 NOVA -09 MT Auto

4 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 19:42 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FEJSLIFT EURO-5..- 10.MT Auto

4 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 19:38 Store ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 19:37 Store ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS EURO5 NOVA -09 MT Auto

4 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 17:22 ,

VW PASSAT 2.0TDI HIGHLINE

5 199 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 12:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 MKD

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 12:29 Store ,

CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto

4 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 12:29 Store ,

MERCEDES C 200 CDI 136 KS ELEGANCE - 09.MT Auto

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 12:29 Store ,

BMW M X3 2.0D 177 KS NAVI KOZA UNIKAT -08.MT Auto

8 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 12:29 Store ,

BMW X3 2.0D 150 KS 4X4 FEJSLIFT - 08...MT Auto

7 999 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 12:19 Store ,

VW POLO 1.2 65 KS 156000 KM - 05..MT Auto

2 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
22 Oct 21:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
22 Oct 18:15 , ,

VW Pasat CC

Year: 2013
Mileage: 120 000 - 129 999
22 Oct 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Year: 2013
Mileage: 100 000 - 109 999
22 Oct 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 100 000 - 109 999
20 Oct 19:48 Store , ,

VW PASSAT 1.6 DSG BLUEMOTION NEUVEZEN

17 999 EUR

Year: 2016
Mileage: 85 000 - 89 999
19 Oct 00:47 , ,

Prodavam mercedes c220 cdi avtomatik mozna zamena

3 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 300 000 - 349 999

  • Pasat во категорија Automobiles
  • Pasat во категорија Automobiles
  • Pasat во категорија Automobiles
  • Pasat во категорија Automobiles
  • pasat во категорија Automobiles
  • pasat во категорија Automobiles
  • Pasat во категорија Automobiles
  • Pasat во категорија Vehicles
  • Pasat во категорија Automobiles
  • Pasat cc во категорија Automobiles

To the top