Македонски | Shqip | English |

pasat | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 17
Ford , 16
Peugeot , 14
Opel , 11
Audi , 8
Fiat , 8
Renault , 7
Kia , 3
Seat , 3
Chevrolet , 2
Citroën , 2
Mazda , 2
Dodge , 1
GMC , 1
Hyundai , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Yesterday 20:46 Store ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDm 120 KS 177000 KM - 08.MT Auto

3 999 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION - 11.MT Auto

7 600 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 14:53 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI FEJSLIFT EURO-5..- 10.MT Auto

4 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 14:53 Store ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS - 08.MT Auto

3 600 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS - 08.MT Auto

3 999 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 14:53 Store ,

SEAT LEON 1.9 TDI EURO-5 UNIKAT NOV - 10..MT Auto

5 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

MERCEDES C 200 CDI 136 KS ELEGANCE - 09.MT Auto

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 14:53 Store ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 KS COSMO -10 MT Auto

7 999 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 14:53 Store ,

MERCEDES C 220 CDI 150 KS AVTOMATIK -07 MT Auto

5 900 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 140 KS HIGHLINE -06 MT Auto

5 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 14:53 Store ,

PEUGEOT 407 1.6 HDI 110 KS NOVO -07 MT Auto

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 14:53 Store ,

MAZDA 6 2.0 CDTI 136 KS, 179000 KM..-06..MT Auto

3 600 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 101 KS 7 SEDISTA -06 MT Auto

3 599 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NOV - 10.MT Auto

7 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 14:43 Store ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI COSMO KOZA 4X4 -09 MT Auto

7 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

FORD C-MAX 1.8 TDCI 115 KS GHIA FULL -07 MT Auto

3 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 110 KS EURO5 NOVA -09 MT Auto

4 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:43 Store ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 14:06 , ,

VW PASSAT B6 2.0 TDI COMMON RAIL -08

4 990 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 12:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 MKD

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 09:20 , ,

VW Passat tdi -01

2 600 EUR

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Sep 21:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
28 Sep 18:15 , ,

VW Pasat CC

Year: 2013
Mileage: 120 000 - 129 999
28 Sep 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Year: 2013
Mileage: 100 000 - 109 999
28 Sep 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 100 000 - 109 999
25 Sep 15:16 Store , ,

VW Passat 2.0 Tdi -05

Year: 2005
Mileage: 20 000 - 24 999
23 Sep 10:36 ,

VW Passat 1.9

2 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
18 Sep 17:08 ,

Se prodava Pasat 2008god

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999

Слични пребарувања

Pasat pasat pasat Pasat Pasat pasat Pasat Pasat Pasat pasat

To the top