Македонски | Shqip | English |

Passat cc | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Peugeot , 18
Opel , 9
Audi , 7
Citroën , 7
Ford , 6
Renault , 4
Honda , 3
Seat , 2
Toyota , 2
BMW , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1
Yesterday 18:25 ,

VW CC -12

16 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 12:44 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
Yesterday 12:09 , ,

Volkswagen Passat CC 1.8 2009g

9 990 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 10:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 10:29 ,

VW Passat Metan CNG Swiss

7 200 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Oct 19:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Oct 18:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Oct 17:29 ,

VW Passat CC dizel full oprema

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Oct 00:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
21 Oct 17:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Oct 16:42 Store ,

SUZUKI ALTO 1.0i PLIN -09 EURO 5

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
19 Oct 14:21 Store ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI -10 103KW

Year: 2010
Mileage: 250 000 - 299 999
14 Oct 15:56 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI - 09 TOP SOSTOJBA

10 499 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
11 Oct 02:26 ,

VW Passat CC

7 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Oct 18:49 Store , ,

VW PASSAT CC 2.0TDI AUTOBERN

9 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
02 Oct 11:10 ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI 170 PS HIGHLINE 2010/11

12 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
26 Sep 11:42 ,

VW PASSAT CC Full oprema

10 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Sep 12:20 Store ,

VW Passat CC 2.0 TDI 140 KS Full -09

10 550 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
16 Sep 00:31 ,

VW PASSAT CC 2.0 Turbo 211Ks (USA Edition)

9 900 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Sep 12:17 Store , ,

VW PASSAT CC 2.0TDI COMFORTLINE -10

10 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Sep 17:40 ,

Се продава Passat cc 2009

9 499 EUR

Year: 2009
Mileage: 300 000 - 349 999
08 Sep 19:12 , ,

Passat CC 2.0 Blue Motion

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Sep 23:50 , ,

VW Passat CC -09

11 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Aug 11:51 ,

VW Passat CC 2.0 TDI -12

13 600 EUR

Year: 2012
Mileage: 170 000 - 179 999
10 Aug 15:10 ,

VW Passat CC 170kc -10

10 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Jul 09:39 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI

10 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
06 Jul 13:55 , ,

VW Passat CC highline -08

9 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Jul 09:56 , ,

VW PASSAT CC 2.0tdi

9 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Jun 13:59 Store ,

VW Passat CC 2.0TSI 210HP

12 800 EUR

Year: 2013
Mileage: 150 000 - 159 999
27 Jun 14:38 , ,

VW Passat CC

9 000 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Jun 23:25 Store ,

VW PASSAT CC 2.0TDI 140 ks. 2009 god

9 999 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999

  • Passat cc во категорија Automobiles
  • Passat Cc во категорија All Category
  • Passat cc во категорија Automobiles
  • Passat cc во категорија Automobile Parts and Equipment
  • Passat cc во категорија Automobiles
  • Passat cc во категорија Vehicles
  • Passat cc во категорија Automobiles
  • Passat cc во категорија Automobiles
  • Passat cc во категорија Automobiles
  • Passat cc во категорија Automobiles

To the top