Македонски | Shqip | English |

Pezo partner | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Peugeot , 40
Audi , 14
Opel , 10
BMW , 4
Fiat , 4
Nissan , 3
Seat , 3
Citroën , 2
Ford , 2
Renault , 2
Škoda , 2
Toyota , 1
23 Sep 13:24
Линк
Store , ,

se prodava pezo partner

2 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999

Yesterday 21:18 ,

Audi A3

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 13:27 ,

Peugeot Partner

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 13:24 Store , ,

se prodava pezo partner

2 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Aug 11:24 Store ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
02 Jul 10:54 Store ,

VW Passat 1.9TDi 105ks SPORTLINE -06

5 750 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Jun 14:12 Store ,

Ford Focus 1.8TdCi GHIA 116ks - 07

3 450 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999


To the top