Македонски | Shqip | English |

Seat altea | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Seat , 354
Opel , 97
Audi , 41
Renault , 37
Peugeot , 36
BMW , 35
Citroën , 30
Ford , 25
Fiat , 24
Alfa Romeo , 17
Škoda , 5
Hyundai , 4
Kia , 4
Nissan , 3
Toyota , 3
Mazda , 2
Volvo , 2
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Honda , 1
Lada , 1
Lancia , 1
Smart , 1
Yesterday 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 13:17 , ,

Seat Altea

4 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 12:28
Линк
,

Seat Altea 2.0 TDI -08

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 10:08 Store ,

Seat Altea XL 1.6TDI 105HP

5 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 EUR

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Sep 19:27 , ,

SEAT ALTEA XL 2.0TDI 140KS DSG6

5 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Sep 17:37 , ,

Seat Altea 1.9 TDI

5 600 EUR

Year: 2006
Mileage: 100 000 - 109 999
24 Sep 16:49 , ,

Seat Altea 1.2 tsi Redizajn ecomotive -12

5 250 EUR

Year: 2012
Mileage: 150 000 - 159 999
24 Sep 10:39 Store ,

Chevrolet Captiva 2.0d neuvezena moze zamena

6 350 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Sep 08:46 Store ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI KLIMATRONIK -06 AVTO NIKI

4 290 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 120 000 - 129 999
24 Sep 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 19:30 ,

Seat Altea 2.0TDI

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
23 Sep 18:14 ,

SEAT ALTEA 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 16:51 Store ,

SEAT ALTEA 2.0 FR 170PS

6 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 16:34 , ,

SEAT ALTEA - XL MODEL

5 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 10:46 , ,

Seat Altea Freetrack ITNO

8 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
22 Sep 18:23 ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI.77 kw-105 ks.2006 g.FUL OPREMA

4 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Sep 17:32 Store ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI 4X4 FREETRACK

7 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
20 Sep 09:44 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Sep 18:51 Store , ,

SEAT ALTEA FR 2.0 TDI 103kw -05 AUTOBERN

4 600 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Sep 21:48 , ,

SEAT ALTEA 2.0

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Sep 21:40 , ,

SEAT ALTEA 2.0

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999


To the top