Македонски | Shqip | English |

Wv polo | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 1
08 Sep 00:27 ,

Prodava Wv Polo Clasik

750 EUR

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
03 Apr 16:38 ,

VW Polo 1.4

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
18 Dec 23:16 ,

VW Polo 1.2 55kw -11

5 200 EUR

Year: 2011
Mileage: 150 000 - 159 999
14 Aug 20:02 ,

VW POLO 1.4 TDI

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
07 Jun 09:43 ,

Polo

70 000 MKD

Year: 1999
Mileage: 100 000 - 109 999
14 Mar 13:05 ,

VW POLO 1.2I VO TOP SOSTOJBA SERVISNA KNIGA

3 950 EUR

Year: 2007
Mileage: 110 000 - 119 999
06 Dec 16:38 ,

VW Polo 1.4.80ks

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
17 Nov 21:54 ,

OPEL CORSA 1.4 SPORT BENZIN CH

Year: 2002
Mileage: 160 000 - 169 999
11 Nov 18:45 ,

VW POLO 1.4 WV POLO 1.4 SEAT LEON 1.9

3 600 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Oct 12:16 ,

VW Polo 1.2 TSI Blue Technology

Year: 2014
Mileage: 20 000 - 24 999
17 Jun 14:45 , ,

VW Passat 1,6i 101hp 166.000km -99

2 400 EUR

Year: 1999
Mileage: 160 000 - 169 999
15 Apr 14:34 ,

VW POLO 1.9 Dizel -96

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 190 000 - 199 999
10 Apr 00:02 ,

VW Polo -00 itno

1 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Feb 20:50 ,

VW Polo 1.9 TDI -02

3 150 EUR

Year: 2002
Mileage: 170 000 - 179 999
08 Jan 14:59 , ,

VW POLO 1.9 SDI -99

Year: 1999
Mileage: 180 000 - 189 999
11 Nov 15:22 ,

VW Polo 1.4 16v kako novo -03

3 600 EUR

Year: 2003
Mileage: 110 000 - 119 999
10 Sep 17:54 ,

VW Polo 1.4 Dizel TDI so dve crveni -99

3 330 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
04 Jul 12:56 ,

VW Polo 1.9D -96

2 000 EUR

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Jun 13:01 ,

VW Polo -04

2 700 EUR

Year: 2004
Mileage: 160 000 - 169 999
21 Apr 23:30 ,

VW Passat TDI full oprema -02

4 000 EUR Намалена цена

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:40 , ,

VW Polo 1.2 Comfortline full oprema -08

5 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 65 000 - 69 999

Слични пребарувања

wv polo Wv polo

To the top