Македонски | Shqip | English |

bmw 320 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 914
Peugeot , 66
Opel , 56
Audi , 53
Ford , 46
Fiat , 25
Renault , 25
Citroën , 18
Seat , 12
Alfa Romeo , 11
Hyundai , 6
Nissan , 5
Chevrolet , 4
Mazda , 4
Toyota , 4
Honda , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Kia , 1
Lada , 1
Lancia , 1
Lexus , 1
MINI , 1
Škoda , 1
Today 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 13:57 ,

BMW 320

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 12:32 ,

Bmw 320 177 ps

7 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 11:10 , ,

BMW 320

21 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 11:02 , ,

Bmw 320 dizel, -15 115000km 190 ks automat

20 000 EUR

Year: 2015
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 23:31 Store ,

BMW 316 D 2000CC MK REG. DO 09.2021G.

9 900 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 19:58 ,

Bmw 320 D Klimatronic Full Oprema

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 16:08 , ,

BMW 320d Automatik Redesign

9 500 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 15:41 Store , ,

BMW 320 X-drive 4x4

9 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 11:15 ,

BMW 320

Year: 2010
Mileage: 15 000 - 19 999
Yesterday 08:48 Store ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 08:46 Store ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 EUR

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 18:06 ,

BMW 320D Facelift -10

7 990 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 15:04 ,

BMW 320

3 500 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 11:52 Store , ,

BMW 316 2.0 D FACELIFT GPS NAVI AVTO MIRO

15 200 EUR

Year: 2017
Mileage: 120 000 - 129 999
23 Sep 11:48 Store , ,

BMW 316 2.0 D FACELIFT GPS NAVI AVTO MIRO

15 200 EUR

Year: 2017
Mileage: 120 000 - 129 999
23 Sep 10:04 ,

BMW 320 D -05

Year: 2005
Mileage: 300 000 - 349 999


To the top