Македонски | Shqip | English |

citroen c3 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Citroën , 490
Opel , 84
Peugeot , 50
Audi , 47
BMW , 40
Ford , 34
Fiat , 21
Renault , 15
Toyota , 14
Seat , 12
Nissan , 7
Hyundai , 4
Mazda , 4
Škoda , 3
Honda , 2
Chevrolet , 1
Kia , 1
Yugo , 1
Yesterday 22:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 21:21 , ,

Citroen C3 1.4HDi "08

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 19:56 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:16 ,

Citroen c3 1.4hdi 70hp 2007

3 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 18:27 , ,

Citroen C3 Picasso 1.6 HDI -09 142000km

5 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 12:01 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 11:26 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021G. - 12g.

7 990 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 11:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

10 990 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 11:06 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
27 Sep 19:52 , ,

Citroen C3 1.4HDI Eksluzive

2 800 EUR

Year: 2003
Mileage: 110 000 - 119 999
27 Sep 09:44 ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 110KS

4 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
27 Sep 02:29 ,

Citroen C3

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Sep 23:33 ,

CITROEN C3 -08 BENZIN

3 100 EUR

Year: 2008
Mileage: 15 000 - 19 999
26 Sep 18:39 , ,

Citroen C3 1.4Hdi 2005

2 600 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Sep 13:32 ,

Citroen C3

2 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Sep 11:22 , ,

CITROEN C3 NEUVEZENA

2 290 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Sep 10:59 ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 110KS

4 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
24 Sep 12:59 , ,

Citroen C3 1.6 HDI ne uvezuvan

4 500 EUR Намалена цена

Year: 2012
Mileage: 130 000 - 139 999
24 Sep 11:18 Store , ,

CITROEN C3 1.1 BENZIN -08 MOBIL-STEF

2 999 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
24 Sep 08:42 Store , ,

CITROËN C3 -03 1.4HDI AUTOBERN

2 300 EUR

Year: 2003
Mileage: 150 000 - 159 999
24 Sep 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 12:44 ,

Citroen C3 -06

3 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 100 000 - 109 999


To the top