Македонски | Shqip | English |

mini moris | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

MINI , 5
Citroën , 1
Dodge , 1
16 Jan 23:07 , ,

Mini Moris Cooper-Peper Dizel

9 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 45 000 - 49 999
22 May 10:28 , ,

MINI MORIS

Year: 70s
Mileage: 10 000 - 14 999
06 Dec 16:59 ,

Mini Moris -03

4 400 EUR

Year: 2003
Mileage: 15 000 - 19 999
15 May 14:30 , ,

Citroen Visa 1.1. RE -85

350 EUR

Year: 1985
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Nov 14:59 ,

Mini Moris Cooper 1.6 85kw -01

5 900 EUR

Year: 2001
Mileage: 160 000 - 169 999
26 Jul 10:53 ,

Dodge Stealth TWIN TURBO -97 MOZNA ZAMENA

11 000 EUR Намалена цена

Year: 1997
Mileage: 130 000 - 139 999
12 May 22:15 , ,

MINI Cooper -70

2 500 EUR

Year: 70s
Mileage: 0 - 4 999


To the top