Македонски | Shqip | English |

nissan navara | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Nissan , 19
Peugeot , 19
Opel , 18
Audi , 15
Fiat , 12
Ford , 12
BMW , 9
Renault , 7
Citroën , 6
Seat , 5
Chevrolet , 2
Hyundai , 2
Lancia , 1
Lexus , 1
MINI , 1
Toyota , 1
Volvo , 1
23 Oct 10:10 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
21 Oct 19:05 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
21 Oct 18:57 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
05 Oct 18:39 ,

Nissan Navara -07

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
09 Apr 11:19 ,

Nissan Navara

3 300 EUR

Year: 2003
Mileage: 100 000 - 109 999
18 Nov 09:43 Store ,

AUDI A3 1.9 TDI 105KS 3-VRATI SPORT -04 VIP AUTO

3 900 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
31 Oct 09:46 Store ,

AUDI A4 2.0TDI 150KS NAVIG LED DISTRONIK VIP AUTO

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2015
Mileage: 150 000 - 159 999
10 Oct 09:03 Store ,

NISSAN NAVARA 2.5 DIZEL 174 KS 4X4 NAVIG VIP AUTO

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
04 Sep 10:24 Store ,

FIAT DOBLO 1.9 M-JET 101 KS MAXI 850KG VIP AUTO

4 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
24 Aug 10:30 Store ,

ALFA ROMEO 147 1.9M JET 122KS SPORT -08 VIP AUTO

2 850 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
17 Aug 10:44 Store ,

PEUGEOT 207 1.6 HDI 90 KS 3-VRATI SPORT VIP AUTO

3 350 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
17 Jul 09:06 Store ,

BMW X 5 3.0D X-DRIVE 235KS 7-SEDISTA FUL VIP AUTO

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
15 Jul 10:35 Store ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80 KS 3-VRATI -07 VIP AUTO

2 950 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999


To the top