Македонски | Shqip | English |

vw passat b6 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 2
Seat , 1
Škoda , 1
23 Nov 12:23
Линк
,

VW PASSAT B6 2.0 -10 SO 172.000KM 4x4 R-LINE

8 750 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999

Today 17:39 ,

VW PASSAT 6 2.0 tdi -09 DSG AUTOMATIK

6 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
30 Nov 21:55 ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
30 Nov 21:02 ,

Passat B6 2.0 TDI 140 KS

4 999 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Nov 11:29 , ,

VW Passat B6 Highline -08

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
23 Nov 12:23 ,

VW PASSAT B6 2.0 -10 SO 172.000KM 4x4 R-LINE

8 750 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
23 Nov 08:50 ,

VW PASSAT B6 2.0TDI 110KS BLUEMOTION REDIZAJN

7 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
21 Nov 14:47 Store ,

VW PASSAT B6 4 motion 4x4

5 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Oct 07:22 , ,

VW Passat B6 2.0 TDI 8V Highline

6 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Oct 13:25 , ,

VW PASSAT 2.0 -10

6 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
13 Oct 20:04 , ,

VW Passat 2.0tdi -05

6 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Oct 10:47 , ,

VW Passat B6 2.0 -10

7 300 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
30 Sep 16:17 Store ,

VW PASSAT 1.9TDI -06 PERFEKTEN

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
30 Sep 12:02 ,

VW Passat B6 Tdi

6 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
11 Aug 09:14 , ,

VW Passat -07 B 2.0 tdi 140ks

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
04 Aug 12:39 ,

VW Passat B6 highline -05

5 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 250 000 - 299 999
19 Jul 11:34 ,

PASSAT B6 2.0 DSG 8V 2005

5 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
21 May 03:04 , ,

VW Passat b6 2.0 full oprema 07/08 Prv gazda

7 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
12 May 23:43 , ,

VW PASSAT B6 1.9 TDI

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Apr 17:08 , ,

VW Passat B6 1.9 Tdi Klima -07

4 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Apr 03:45 , ,

VW Passat by vo odlicna sostojba

6 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:42 ,

VW Passat B6

7 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:45 ,

VW Passat B6 1.9 TDI -07

5 050 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
12 Mar 02:36 , ,

VW PASSAT B6 2.0 TDI R-LINE 170KS DSG AUTOMATIK

7 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Feb 10:56 ,

VW PASSAT 20TDI 140 KS -09 COMFORT LINE

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
04 Feb 18:19 ,

VW Passat -08

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
24 Jan 23:32 , ,

VW Passat B6 1.9 tdi 105 pss

5 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 20 000 - 24 999
20 Jan 08:34 ,

VW PASSAT B6 2.0 -10 R-LINE 4MOTION 4X4

11 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
07 Jan 18:12 , ,

VW Passat b6 1.9

5 450 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Dec 13:55 , ,

VW Passat b6 1.9 TDI

5 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
16 Dec 17:27 ,

VW Passat TDI

6 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
31 Oct 19:38 ,

VW Passat b6 1.9TDI so registracia

6 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
16 Oct 15:00 , ,

VW PASSAT B6 2.0 TDI

4 900 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Oct 20:21 ,

VW Passat b6 vo delovi

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
22 Sep 15:00 ,

VW Passat b6

4 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
20 Sep 21:28 , ,

VW Passat b6

6 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 20 000 - 24 999
04 Sep 15:01 , ,

VW Passat

5 399 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
30 Aug 10:42 ,

VW PASSAT B6

7 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 300 000 - 349 999
19 Jul 13:35 ,

VW Passat b6 vo delovi

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top