Македонски | Shqip | English |

Yamaha | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Motorcycles (over 50cc)

Yamaha , 424
Lifan , 6
Honda , 2
Suzuki , 2
Aprilia , 1
Cagiva , 1
Husqvarna , 1
LML , 1
Malaguti , 1
Motowell , 1
Mz , 1
Vespa , 1
11 Oct 19:15 , ,

X-MAX 400

5 300 EUR

Year: 2017
10 Oct 14:33 ,

OTKUP NA MOTORI

Year: 1995
04 Oct 22:18 ,

Yamaha xt600

1 350 EUR

Year: 1990
02 Oct 13:49 ,

Yamaha XSR 700

6 500 EUR

Year: 2017
29 Sep 15:30 ,

Yamaha FZ1 kako nov

5 500 EUR

Year: 2009
24 Sep 15:57 , ,

Se kupuva Yamaha R6

Year: 2008
16 Sep 00:01 , ,

YAMAHA AEROX 100cc

1 000 EUR

Year: 2000
15 Sep 02:40 ,

Yamaha MT-03 2013

5 400 EUR

Year: 2013
14 Sep 14:59 ,

Yamaha YZF250

2 500 EUR

Year: 2009
10 Sep 17:16 , ,

Yamaha Xmax 400

4 250 EUR

Year: 2014
08 Sep 16:28 ,

Yamaha

3 000 EUR

Year: 2001
05 Sep 10:21 , ,

Yamaha MT07 | 2014 | 19.000km

5 300 EUR

Year: 2014
05 Sep 10:01 , ,

Yamaha MT 07 | 2014 | 19.000km

5 300 EUR

Year: 2014
26 Aug 16:45 ,

Yamaha R6

2 300 EUR

Year: 2002
25 Aug 20:30 ,

Yamaha FZ6n FZ 6 N

4 500 EUR

Year: 2009
22 Aug 22:32 ,

Yamaha xt660x

Year: 2006
20 Aug 15:27 ,

Yamaha X-Max

20 Aug 12:27 ,

Yamaha R6 vo top sostojba

2 300 EUR

Year: 2002
13 Aug 15:28 ,

Yamaha R6

2 300 EUR

Year: 2002
07 Aug 13:49 ,

YAMAHA R6

2 900 EUR

Year: 2004
03 Aug 11:36 ,

Se prodava

3 800 EUR

Year: 2014
01 Aug 11:15 ,

Yamaha MT 10 SP

10 900 EUR

Year: 2017
01 Aug 02:15 ,

Yamaha R6

2 400 EUR

Year: 2003
21 Jul 22:10 ,

YAMAHA MT -09

8 500 EUR

Year: 2018
20 Jul 00:02 ,

Се продава

1 MKD

Year: 2017
08 Jul 21:02 ,

Yamaha MT10 SP 2019

12 900 EUR

Year: 2019
05 Jul 15:09 ,

Yamaha R6

6 000 EUR

Year: 2006


To the top