Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili

bul. Aleksandar Makedonski BB

Скопје, Скопjе

Ads In Store

Të gjitha 1-50 nga 73
08 Korr 18:02

MERCEDES E350 CDI 4MATIC BLUEMOTION -12

15 700 EUR

03 Korr 15:16

VW GOLF 1.9TDI COMBI -09

4 900 EUR

02 Korr 11:42

SUZUKI SWIFT 1.3DDIS KLIMA -09

3 900 EUR

01 Korr 19:32

VW GOLF 1.6TDI COMFORTLINE-10

6 600 EUR

01 Korr 19:12

OPEL ASTRA 1.7CDTI FULL OPREMA-08

3 500 EUR

22 Qer 16:51

BMW 118D COLOR DESIGNE-07

4 700 EUR

22 Qer 16:39

BMW 320D KLIMATRONIK

1 950 EUR

22 Qer 16:19

MERCEDES SMART 1.0 REDIZAJN-09

2 900 EUR

11 Qer 18:00

VW CADY 1.9TDI LIFE KLIMA -05

5 200 EUR

16 Maj 16:18

VW GOLF VI 2.0TDI HIGHLINE-10

7 300 EUR

09 Maj 12:08

HONDA CIVIC 2.2 CITD KLIMATRONIK-07

4 200 EUR

14 Pri 13:06

VW POLO 1.4TDI KLIMA -08

3 600 EUR

31 Mar 18:34

AUDI A6 3.0 TDI S-LINE-13

21 000 EUR

31 Mar 17:10

VW GOLF 2.0TDI COMFORTLINE-10

7 700 EUR

18 Mar 15:52

MINI COOPER 1.6i KLIMA -03

3 500 EUR

16 Mar 17:06

BMW X1 SDRIVE18D REDIZAJN -17

21 500 EUR

07 Mar 14:13

AUDI A4 2.0TDI S-LINE -09

9 200 EUR

29 Shk 17:05

AUDI A7 3.0TDI QUATTRO S-LINE-12

24 800 EUR

29 Shk 17:01

MERCEDES-BENZ E 280CDI EVO 4-MATIC-08

7 800 EUR

22 Shk 17:36

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 6BRZINI

2 999 EUR

22 Shk 17:00

CITROEN C41.6HDI INDIVIDUAL-10

3 999 EUR

22 Shk 14:28

AUDI A7 3.0TDI QUATTRO S-LINE-12

24 800 EUR

12 Jan 10:21

FORD S-MAX 2.0TDCI GHIA 7SEDISTA-07

5 400 EUR

22 Nën 16:13

SKODA FABIA COMBI 1.4TDI KLIMA -08

3 400 EUR

17 Nën 10:13

VW GOLF PLUS 2.0TDI SPORTLINE-07

4 500 EUR

09 Tet 11:33

OPEL MOVANO 2.5CDTI KLIMA 8+1PATNIK-09

6 500 EUR

14 Sht 15:40

AUDI A4 2.0TDI S-LINE -06

5 300 EUR

Në fillim