Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:17
Линк
Banesa , Shkup , Centar

Стан во нас. Пролет

92 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3

Sot 20:51
Линк
Banesa , Shkup , Karposh

Se izdava stan vo Karpos 3 do City mall

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 20:50 Vetura , Shkup , Aerodrom

Opel corsa

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:41
Линк
Banesa , Shkup , Karposh

Dupleks od 210m2 so dvor 350m2

298 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: > 10
Sot 20:35 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

stan 29m²

42 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 20:35 Shitorja Vetura , Shkup , Butel

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2011 GOD

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:34
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Ekskuzivno,56m2 Debar Malo !!!

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:31 Banesa , Gjevgjeli , Bogdancë

Се продава стан во Стојаково

26 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:30 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

Stan 66m2 povolno

870 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:26 Vetura , Shkup , Sopisht

FORD FIESTA 1.4 BENZIN/PLIN 71KW 2009- TITANIUM

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Prodavam nov stan vo Centar

1 900 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:24 Shitorja Hapsirë afariste Dyqane dhe Trafika , Shkup , Aerodrom

Dukan vo TC Biser 1 kat

6 500 MKD / muaj

Sot 20:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Gazi Babë

Se izdava namesten stan vo Avtokomanda

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 20:12 Shitorja Vetura , Shkup , Gazi Babë

HYUNDAI i20 1.4 CRDI 2014 PRESTIGE PERFEKTNA SOSTOJBA

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup , Centar

Nov stan 176m2 na Vodno

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 20:08 Shtëpi , Tetovë

Trikatna kuka kaj noviot stadion vo Tetovo

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 20:01 Banesa , Shkup , Centar

Nov nevseluvan stan od 94m2

1 350 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 19:57 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

BMW 520 D FACELIFT LUXURY LIMITED EDITION NOVO -17 !

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:56 Vetura , Shkup

MERCEDES CLS 350 CDI 265KS AMG MATRIX NOVO -12 !

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:55 Vetura , Shkup

MERCEDES CLS 350 CDI 265KS AMG MATRIX NOVO -12 !

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:51 Shtëpi , Shkup , Gjorce Petrov

Prodavam kukja vo Stopanski dvor

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 19:49 Telefona celular , Shkup , Aerodrom

Apple Iphone xs 64GB

17 000 MKD

Sot 19:41 Banesa , Shkup

Се издава луксузен стан / апартман во Центар во Скопје

30 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 19:31 Banesa , Shkup , Karposh

SE IZNAJMUVA ODLICNO UREDEN STAN VO KARPOSH

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:21
Линк
Tokë/Fusha dhe farma , Shkup , Zelenikovë

Плац за градба

20 EUR

Sot 19:21 Banesa , Shkup , Karposh

Изнајмување на стан

Numri i dhomave: 3
Sot 19:20 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

Kia Sportage 1.7crdi AutoMilano

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:18 Dhoma , Ohër

SOBI SO POSEBNI KUPATILA

500 MKD / ditë

Sot 19:11 Vetura , Shkup , Butel

Ford Mondeo, 2016 godina, 1.5 TDCI

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 Shitorja Vetura , Shkup

VOLVO S 80 FUL OPREMA REGISTRIRANO 2.4 DIZEL

3 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:06 Shitorja Vetura , Shkup

MER EDES E 350 SALON 3.0 AVTOMATIK REGISTRIRAN

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione