Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rreth Pazar3

Themelimi i Pazar3

Çdo koncept i ri është i bazuar në një nevojë. Idea jonë të krijojmë një faqe të internetit që do të lejojë vizitorët maqedonas të blejnë, shesin dhe shkëmbejnë produktet dhe shërbimet u soll në jetë në verën e vitit 2006 me lancimin zyrtar të platformës së Pazar3. Publikimi i tij u shoqërua nga një sukses i madh dhe numri i vizitorëve është rritur për çdo ditë. Sot, Pazar3 kryeson tregun e internetit në Maqedoni me 70,000 vizitorë që postojnë 3 000 shpallje të reja çdo ditë.

Modeli i Binzesit të Pazar3

Modeli i binzesit të Pazar3 ka për qëllim të ofrojë një formë të thjeshtë, efektive dhe të sigurtë të shpalljeve. Përmes faqes së internetit të Pazar3, të dy palët, kompanitë dhe qytetarët maqedonas, kanë mundësinë të blejnë, shesin dhe shkëmbejnë produktet dhe shërbimet në një mënyrë që nuk e kanë provuar më parë. Qëllimi i Pazar3 është që vazhdimisht të rris përvojën e përdoruesve për shpalljet online.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione