Shijoni blerjen dhe shitjen në Pazar3 me Transport mallrash!

Qëllimi i Shërbimit të Transportit

Pazar3.mk ka pasur gjithmonë si qëllim të bëjë shitjen dhe blerjen më të lehtë. Eksperienca jonë me mbi 15 vite në tregun Shqiptar si tregu më i madh online, na ka treguar se njerëzit hasin probleme me organizimin e dërgesave të porosive. Të shtyrë nga ideja për të bërë blerjen dhe shitjen më të thjeshtë kemi implementuar Shërbimin e Transportit të Pazar3. Duke përdorur Shërbimin e Transportit të Pazar3, Blerësit dhe Shitësit do të përfitojnë më shumë.

Të ofrojmë për blerësit një mënyrë më të lehtë për të marrë produktet që ata dëshirojnë.

Të ofrojmë për shitësin një mënyrë më efektive për të shitur produktet e tyre.

Nuk ka nevojë që të mendoni për pjesë e dërgesës kur ju shisni apo blini diçka.

Si funksionon?

Nëse jeni Blerësi:

1

Futuni në llogarinë tuaj të Pazar3.mk , dhe klikoni “Blej me dërgesë“ në njoftimin që ju interesoheni.

2

Shtoni informacionin tuaj personal, adresën tuaj dhe një çmim që ju e mendoni të përshtatshëm për produktin, më pas klikoni në Konfirmo për të dërguar ofertën tek shitësi.

3

Sapo shitësi të pranojë ofertën tuaj, ju do të merrni një e-mail konfirmimi, dhe një SMS me kodin e gjurmimit të porosisë. Ju gjithashtu mund të kontrolloni statusin e porosisë në llogarinë tuaj të Pazar3 në fushën Shërbimi i Transportit ->Blerjet e mia

4

Kompania e transportit do t'ju kontaktojë për të programuar dërgesën e porosisë tuaj. Ju mund ta kontrolloni produktin para se ta merrni porosinë. Lexoni më shumë rreth politikës së Shërbimit të Transportit. këtu

Nëse jeni Shitësi

1

Kur dikush është i interesuar të blej produktin tuaj, do të merrni një ofertë për të cilën do të njoftoheni me SMS të shoqëruar me një link për të pranuar ose refuzuar ofertën.

2

Futuni në llogarinë tuaj të Pazar3.mk për të pranuar ofertën duke klikuar Konfirmo ose për të refuzuar ofertën duke i dërguar një mesazh blerësit për të rënë dakort për një çmim të pranueshëm për të dyja palët.

3

Sapo oferta të jetë pranuar, Kompania e Transportit do të njoftohet automatikisht për porosinë dhe korrieri do t'ju kontaktojë për të marrë produktin.

4

Pasi produkti të jetë dërguar tek blerësi, korrieri do të dërgojë paratë nga shitja tek ju sa më shpejtë të jetë e mundur.

Përfitimet e përdorimit të Shërbimit të Transportit

Për Blerësit

Blerje e shpejtë, e lehtë dhe e thjeshtë me dërgesë në derë.

Blerësi ka mundësi të ofrojë një çmim të mirë për produktin që do të blej.

Dërgesë e sigurt dhe e thjeshtë nga një kompani e besueshme transporti me të cilën Pazar3 bashkëpunon

Pagesë pas dorëzimit

Dërgesë në derë të shtëpisë dhe mundësia për të kontrolluar porosinë.

Kurseni kohë me blerjen, produkti do të dorëzohet lehtësisht tek ju

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Për Shitësit

Treg i palimituar dhe numër i palimituar klientësh kur shisni online

Ju keni një market të palimituar dhe më shumë se 70 000 klient potencial çdo ditë

Një mundësi për organizim të lehtë të porosive për dërgesë nga Shërbimi i Transportit

Rritje të ardhurash, më shumë shitje.

Ju po kurseni kohë dhe para. Në vend që të organizoni dërgesën, Kompania e Transporti do t'ju kontaktojë për të marr porosinë.

Paratë do t'ju dërgohen nga Kompania e Transportit.

FAQs

Për Blerësit

Për shitësit

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione