Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Shitorja e Pazar3

Hapni një shitore në Pazar3 – Rrisni Shitjet Tuaja!

Shumë kompani kanë shitoren e tyre online, por nuk kanë shumë vizitorë. Pazar3 ka mbi 1.5 milionë vizitor çdo muaj. Duke hapur një shitore në Pazar3, kompania juaj do të ketë qasje në faqen më të madhe për tregëti në Maqedonisë.

Përfitimet e një shitoreje në Pazar3

  • Zgjeroni bazën e konsumatorëve tuaj duke arritur një publik mbarëkombëtar. Emri i brendit tuaj do të shfaqet në shpallje.
  • Vizitorët të cilët shikojnë një nga shpalljet tuaja nxiten që të vizitojnë faqen e shitores tuaj për të shikuar ofertat tjera nga ju në një listë të përshtatshme.
  • Të gjitha shpalljet e kompanisë suaj do të përmblidhen në një listë të vetme e cila ju mundëson juve t’i menaxhoni më lehtë ato.

Çfarë është përfshirë?

  • Merrni një llogari parapaguese të shitores e cila ju ofron çmime më të ulta të shpalljeve krahasuar me metodat e tjera të pagesës. Kjo llogari parapaguese gjithashtu kursen kohën tuaj nëse ju regjistroni reklama të shumta.
  • Merrni një pasqyrë të detajuar të të gjitha transaksioneve tuaja të llogarisë, duke ju ndihmuar ta mbani kontrollin e saktë të buxhetit tuaj të marketingut.
  • Shitorja juaj do të ketë linkun e vet të drejtpërdrejt: www.pazar3.mk/emri_i_shitores_tuaj
  • Merrni statistika të dobishme dhe gjeni se për cilat produkte dhe shërbime janë të interesuar konsumatorët.

Ata kanë hapur një shitore në Pazar3.mk dhe e kanë zgjeruar biznesin e tyre.

Regjistroni një shitore!

Plotësoni formularin e regjistrimit!

Për më shumë informata, ju lutemi na kontaktoni duke përdorur formularin e mëposhtëm, ose telefononi menaxherin e shitores tonë:
Telefoni i Zyrës: +389 (0) 47 55 11 66
Telefoni Mobil: +389 (0) 76 311 444

Kontaktoni qendrën për kujdesin ndaj konsumatorëve të Pazar3

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione