Register a Pazar3 Account and get 50 denars!

ASTORIA NEDVIZNOSTI

Едноставно најдобри!!!

Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот.
Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто!
Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил.
Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите.
Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура.
- продавање на куќа во Водно
- издавање на луксузен стан на Водно
- двособен стан во новоградба Карпош
- одлична куќа во Козле
- издавање на модерно опремен стан во city garden
- издавање на модерен стан во комплекс мида
- продавање на луксузна куќа во злокуќани
Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба.
Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас.
Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга.
Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом.
Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби.
Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!

Ул “Аминати трети„ бр 65

Skopje

Ads in the store

All 1-50 of 3090
Yesterday 10:30

LUX STAN naselba VODNO

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information