Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ASTORIA NEDVIZNOSTI

Едноставно најдобри!!!

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје.
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата.
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje.
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency

Ул “Аминта трети„ бр 65

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 3687
Денес 14:20

Stan od 82m2 vo strog centar na Skopje

138 000 ЕУР

Денес 11:18

Се издава стан Дебар маало

400 ЕУР /месечно

18 јул. 13:02

Се издава стан во Дебар Маало

550 ЕУР /месечно

Kukja na Vodno so golem dvor

1 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации