Register a Pazar3 Account and get 50 denars!

Домик недвижности

Вистинско место по потрага на вашиот нов дом

Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто!
Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава.
Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина.
Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом.
Нашиот асортиман на улуги вклучува :
-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби.
Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност.
Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови :
издавање трособен стан во центар
издавање нов двособен стан во центар
издавање луксузен дуплекс во тафталиџе
издавање двособен стан во Карпош
Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена.
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4

Skopje

Ads in the store

All 1-50 of 5639
Yesterday 12:21

Se izdava nov dvosoben stan vo Taftalidze 1

200 EUR /monthly

Yesterday 11:23

Se izdava nov dvosoben stan vo Taftalidze 1

330 EUR /monthly

Yesterday 10:59

Se izdava dvosoben stan vo Kisela Voda

200 EUR /monthly

10 Aug 09:27

Se izdava namestena kuka vo Trnodol

1 200 EUR /monthly

10 Aug 09:24

Se izdava trosoben stan vo Centar Ramstor

300 EUR /monthly

04 Aug 11:54

54 m2 namesten stan vo Debar Maalo

91 800 EUR /monthly

04 Aug 10:58

Se izdava trosoben stan vo Kozle

330 EUR /monthly

04 Aug 10:47

Se izdava garsonjera vo Debar Maalo

170 EUR /monthly

03 Aug 10:50

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze 1

370 EUR /monthly

03 Aug 10:31

47 m2 stan vo Centar Zoil

69 000 EUR

03 Aug 10:29

Se izdava dvosoben stan vo Bunjkovec

240 EUR /monthly

29 Jul 14:21

Se izdava luksuzna kuka vo Zdanec

1 600 EUR /monthly

29 Jul 13:14

35 m2 stan vo Centar, Leninova

60 000 EUR

29 Jul 11:13

Se izdava nov trosoben stan vo Crnice

350 EUR /monthly

28 Jul 10:03

Se izdava nov dvosoben stan na Vodno

330 EUR /monthly

27 Jul 12:55

Se izdava nov dvosoben stan vo Debar Maalo

450 EUR /monthly

27 Jul 11:32

Gradski Zid Paleta 72m2

103 000 EUR

27 Jul 11:22

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze

350 EUR /monthly

26 Jul 10:46

Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo

250 EUR /monthly

26 Jul 10:46

Se izdava nov dvosoben stan vo Debar Maalo

270 EUR /monthly

26 Jul 10:31

Se izdava nov stan so parking vo Centar

300 EUR /monthly

25 Jul 11:30

Se izdava dvosoben stan na Vodno

450 EUR /monthly

25 Jul 11:28

122 m2 Deloven prostor vo Kapistec

800 EUR /monthly

22 Jul 14:31

300 m2 Deloven prostor vo Centar

1 500 EUR /monthly

22 Jul 14:23

150 m2 Deloven prostor vo Centar

1 000 EUR /monthly

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information