Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Домик недвижности

Вистинско место по потрага на вашиот нов дом

Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто!
Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава.
Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина.
Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом.
Нашиот асортиман на улуги вклучува :
-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби.
Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност.
Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови :
издавање трособен стан во центар
издавање нов двособен стан во центар
издавање луксузен дуплекс во тафталиџе
издавање двособен стан во Карпош
Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена.
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 6008
Вчера 14:25

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Micurin

550 ЕУР /месечно

08 јул. 10:29

Nov luksuzen dvosoben stan vo Cevahir Sky City

400 ЕУР /месечно

Вчера 12:24

Se izdava nov trosoben stan vo Debar Maalo

480 ЕУР /месечно

07 јун. 13:14

Se izdava nov dvosoben stan vo Porta Aerodrom

330 ЕУР /месечно

07 јун. 13:13

Se izdava luksuzen stan vo City Tower so tri spalni sobi

800 ЕУР /месечно

07 јун. 12:59

Novogradba vo Centar 75m2 so parking

130 000 ЕУР

07 јун. 12:56

NOV DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE, NASTEL

300 ЕУР /месечно

07 јун. 11:27

Moderno namesten stan vo Debar Maalo

500 ЕУР /месечно

07 јун. 11:26

Se izdava dvosoben stan vo Centar, Katolicka

450 ЕУР /месечно

06 јун. 14:59

Se izdava nov dvosoben stan vo Centar kaj Grcka Ambasada

420 ЕУР /месечно

06 јун. 14:03

Se izdava trosoben stan vo Centar, 50 Divizija

450 ЕУР /месечно

06 јун. 11:16

Nov luksuzen dvosoben stan vo Cevahir Sky City

350 ЕУР /месечно

05 јун. 14:09

Se izdava nov dvosoben stan vo Kapistec

250 ЕУР /месечно

05 јун. 12:00

Se izdava nova garsonjera na Vodno Panorama Residence

240 ЕУР /месечно

01 јун. 12:50

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3 City Mall

350 ЕУР /месечно

Se izdava nov nevseuvan dvosoben stan vo Micurin

270 ЕУР /месечно

Se izdava nov dvosoben stan vo Centar, Katolicka

350 ЕУР /месечно

Se izdava nov trosoben stan vo Taftalidze 1

450 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan vo Centar Univerzalna Sala

330 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

Se izdava nov trosoben stan Vodno Panoramika

400 ЕУР /месечно

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom

300 ЕУР /месечно

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Centar

500 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze Nastel

330 ЕУР /месечно

Se izdava nov trosoben stan vo Karpos, City Mall

400 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan vo Kozle

300 ЕУР /месечно

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3 City Mall

320 ЕУР /месечно

Se izdava nov dvosoben stan vo Kapistec

350 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации