Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Домик недвижности

Вистинско место по потрага на вашиот нов дом

Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто!
Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто!
Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава.
Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина.
Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом.
Нашиот асортиман на улуги вклучува :
-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби.
Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност.
Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови :
издавање трособен стан во центар
издавање нов двособен стан во центар
издавање луксузен дуплекс во тафталиџе
издавање двособен стан во Карпош
Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена.
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 4523
Денес 14:07

Se izdava dvosoben stan kaj Katolicka

230 ЕУР /месечно

Денес 13:55

Se izdava trosoben luksuzen stan vo Centar Bunjakovec

600 ЕУР /месечно

Денес 13:11

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Centar

500 ЕУР /месечно

Денес 12:55

Se izdava luksuzna garsonjera vo Karpos City Garden

200 ЕУР /месечно

Денес 12:16

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze 1 kaj Gorgi Dimitrov

250 ЕУР /месечно

Денес 10:59

Se izdava luksuzen dvosoben stan vo Taftalidze 1

320 ЕУР /месечно

Вчера 13:46

Se izdava dvosoben stan vo Centar

260 ЕУР /месечно

Вчера 12:23

Se izdava trosoben stan vo Centar Pestaloci

400 ЕУР /месечно

Вчера 11:33

Se izdava luksuzen stan vo City Tower so tri spalni sobi

800 ЕУР /месечно

Вчера 11:25

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze 2

220 ЕУР /месечно

Вчера 10:48

Se izdava dvosoben stan kaj nova Zeleznicka

170 ЕУР /месечно

Вчера 10:23

Se izdava dvosoben stan vo Centar kaj Univerzalna sala

220 ЕУР /месечно

SE IZDAVA MODERNA KUKA VO BARDOVCI SO BAZEN

2 200 ЕУР /месечно

10 апр. 11:21

Se izdava luksuzen stan vo Taftalidze Adora Diamond

850 ЕУР /месечно

10 апр. 11:18

Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

09 апр. 13:49

Se izdava trosoben luksuzen stan na Vodno

850 ЕУР /месечно

09 апр. 13:01

Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo kaj Silbo

250 ЕУР /месечно

Se izdava luksuzna kuka so bazen vo Bardovci

2 500 ЕУР /месечно

Se izdava luksuzna kuka vo Bardovci so bazen

2 600 ЕУР /месечно

08 апр. 10:53

Se izdava trosoben luksuzen stan na Vodno

490 ЕУР /месечно

Se izdava luksuzna kuka vo Vlae

800 ЕУР /месечно

08 апр. 10:41

Se izdava nov dvosoben stan vo Centar MVR

270 ЕУР /месечно

08 апр. 10:09

Se izdava nov luksuzen stan vo Kozle

330 ЕУР /месечно

08 апр. 10:05

Se izdava dvosoben stan vo Centar Univerzalna sala

250 ЕУР /месечно

Se izdava nova luksuzna kuka na Vodno so bazen

3 500 ЕУР /месечно

08 апр. 05:33

Se izdava nov dvosoben stan vo Centar so parking

350 ЕУР /месечно

07 апр. 12:37

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom Tobako 2

250 ЕУР /месечно

07 апр. 12:12

Se izdava nov dvosoben stan vo Kapistec Zebra

250 ЕУР /месечно

07 апр. 11:33

Se izdava nov luksuzno namesten stan co Centar

380 ЕУР /месечно

07 апр. 11:33

Se izdava nov moderno namesten stan vo Centar Kapistec

300 ЕУР /месечно

07 апр. 10:44

Se izdava nov trosoben stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

06 апр. 14:02

Se izdava nov stan vo Kozle

350 ЕУР /месечно

06 апр. 13:22

Se izdava luksuzen stan na Vodno so tri spalni sobi

1 000 ЕУР /месечно

06 апр. 12:58

Se izdava dvosoben stan vo Centar kaj Grcka Ambasada

240 ЕУР /месечно

06 апр. 12:22

Se izdava trosoben stan vo Kozle

250 ЕУР /месечно

06 апр. 11:34

Se izdava nov dvosoben stan vo Centar Kapistec

300 ЕУР /месечно

06 апр. 10:54

Se izdava luksuzen stan vo Kozle

300 ЕУР /месечно

06 апр. 10:29

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Centar MVR

450 ЕУР /месечно

06 апр. 10:28

Se izdava luksuzen stan vo Centar univerzalna sala

300 ЕУР /месечно

06 апр. 10:27

Se izdava garsonjera vo Centar Katolicka

180 ЕУР /месечно

05 апр. 14:37

Se izdava luksuzen stan vo Karpos 2 kompleks Mida

500 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации