Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Novel Nedviznosti

Гаранција за успешна соработка - Новел Недвижности

Агенцијата за недвижности Новел Недвижности е навистина одговорна и професионална агенција за недвижен имот. Самите си имаат поставено своја мисија, односно свои критериуми како да се однесуваат со своите клиенти. Самите се стремат да основаат вредности за поуспешна комуникација со клиентите, доверба, професионалност и искреност кон своите досегашни и сите следни нови клиенти. Секој наш клиент е главен клиент, кажуваат самите.
Агенцијата за недвижности Новел Недвижности е навистина одговорна и професионална агенција за недвижен имот. Самите си имаат поставено своја мисија, односно свои критериуми како да се однесуваат со своите клиенти. Самите се стремат да основаат вредности за поуспешна комуникација со клиентите, доверба, професионалност и искреност кон своите досегашни и сите следни нови клиенти. Секој наш клиент е главен клиент, кажуваат самите.
- Довербата, е една од основните вредности во нивната агенција, тие цело нивно искуство го темелат врз тоа. Односите на довербата во рамките на нивниот тим, дозволуваат да се изгради добра, успешна соработка односно довербата на клиентите и партнерите е признание за нивната професионалност, се стремат партнерите секогаш да можат да се потпрат на нив, а клиентите да се сигурни дека го прават точниот избор.
- Професионалноста за нив важи дека во секоја сфера во дејноста што тие ја нудат претставува гаранција за успешна соработка со клиентите и партнерите.
- Искреноста за Новел важи, отвореност и искреност на прв поглед, со тој факт успеваат да изградат долгогодишни и успешни односи со клиентите, партнерите и медиумите.
Агенцијата Новел Недвижности е членка на Групација на агенции за недвижности при Стопанска комора на Р.С.М. Агенцијата Новел Недвижности се наоѓа на булеварот Партизански Одреди 40-1/1, Скопје.
Решавајќи ги прашањата кои им ги поставувааат клиентите, врз себе ја превземаат одговорноста за нивни комфорт и благосостојба во нов дом. Кога бараат стан, и самите мислат на семејно огниште. Кога работат со деловни имоти, се грижат за ефикасноста на инвестицијата, споделувајќи ја одговорноста, гарантираат добар резултат.
Станува збор за млади и амбициозни луѓе кои се вработени во оваа Агенција. Силно го чувствуваат духот на времето и секогаш се стремат да бидат чекор напред.
Тие сакаат, и работаат за сите нас, спремни се во секое време да одговорат, помогнат и понудат, за донесување на поточни и посреќни одлуки. Професионалноста и координираниот тим, сето тоа е нивна конкурентска предност, и им помага во одржување на адекватно ниво на квалитетот на услугата, а и истовремено клуч до успешен развој на Агенцијата. Нивна основна цел е да обезбедат сигурни информации за пазарот на недвижностите, и да презентираат на оние кои имаат најмногу потреба. Целта не е да се биде лидер на пазарот, туку да им се овозможи на клиентите побрзо и сигурно да го пронајдат својот дом. Благодарни за поддршката и довербата на оние коишто ги избрале како нивни партнер, секогаш им посакуваат добредојде на новите клиенти и се подготвени за нова и взаемно корисна соработка.

бул.Партизански Одреди 40-1/1

Skopje

Ads in the store

All 1-50 of 3231
Today 13:05

Se izdava opremena garsonjera vo Centar

200 EUR /monthly

Today 11:13

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

400 EUR /monthly

Today 10:24

Se izdava dvosoben namesten stan vo Karpos 3

270 EUR /monthly

04 May 15:21

Dvosoben stan vo Taftalidze 2 od 63m2

58 000 EUR

04 May 13:40

Cetvorosoben stan vo Karpos 3

169 500 EUR

04 May 13:14

Cetirisoben stan vo Karpos 3

130 000 EUR

04 May 10:01

Se izdava dvosoben stan so dvor vo Aerodrom

200 EUR /monthly

20 Apr 13:39

Stan vo Taftalidze od 58m2

61 000 EUR

20 Apr 12:59

Trosoben stan vo Centar

82 000 EUR

19 Apr 12:22

Se izdava dvosoben nevseluvan stan vo Centar

250 EUR /monthly

19 Apr 12:06

Se izdava dvosoben namesten stan vo Taftalidze

200 EUR /monthly

19 Apr 11:50

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

320 EUR /monthly

13 Apr 14:31

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

350 EUR /monthly

13 Apr 13:18

Se izdava dvosoben namesten stan vo Karpos 3

350 EUR /monthly

01 Apr 11:22

Se izdava trsoben prazen stan Vodno

300 EUR /monthly

01 Apr 11:04

Se izdava trosoben namesten stan Debar Maalo

450 EUR /monthly

01 Apr 10:44

Se izdava nov dvosoben namesten stan Micurin

290 EUR /monthly

30 Mar 12:42

Se izdava stan kat od kuka vo Kozle

600 EUR /monthly

30 Mar 12:28

Se izdava dvosoben namesten stan Karpos 2

350 EUR /monthly

30 Mar 12:18

Se izdava trosoben namesten stan Aerodrom

260 EUR /monthly

29 Mar 11:38

Se izdava trosoben namesten stan Centar

500 EUR /monthly

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information